BoPoDaTbLI_228 Posted September 21, 2019 Posted September 21, 2019 А за оск. ст.модера в дсе ты навсегда с дса отлетаешь? Quote
MarionGame Posted September 23, 2019 Posted September 23, 2019 За оскорбление любой администрации/персонала, можно получить бан. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.